Aktuální dění v Újezdci

Aktuální dění v Újezdci (4)

Aktuálně

1.

Mateřská škola v Újezdci pořádá ve dnech 26.října  až 1. listopadu sběr starého papíru. Kontejner bude přistaven u mateřské školy v době jejího provozu, tj. od 6.30 do 16 hodin.

2.

Technické služby oznamují občanům, že probíhá výdej kompostu na kompostárně v Žeravicích. Kompost je možné získat po zaplacení manipulačního poplatku ve výši 150 Kč a to až do výše 300 kg na jedno číslo popisné. Výdej proběhne v úterý a ve středu  30. – 31. 10. v době od 12:00 do 17:00 hod. na kompostárně v Žeravicích. Kompostu je pouze omezené množství, takže po vyčerpání zásob bude výdej ukončen.

Bližší informace mohou občané získat na telefonním čísle 602 500 627.

3.

ČEZ Distribuce a.s. oznamuje, že v úterý 30.10. 2018 v době od 7.30-12.00 hod. bude v Újezdci na ul. Nová čtvrť přerušena dodávka elektřiny.

Číst dál...

Číslo na dispečera TS

Telefon: 581 291 156 – tohle číslo si zaznačte

Havarijní stavy, poruchy, kalamity spojené se zimní údržbou.
To všechno bude spojovat jedno nové dispečerské číslo Technických služeb města Přerova - 581 291 156.
 
„Doporučuji lidem, aby si ho zapsali do svých diářů nebo mobilních telefonů - a v případě problémů nás na tomto čísle kontaktovali. Provoz je nepřetržitý,“ uvedl ředitel Technických služeb města Přerova Radek Koněvalík.
Pro hlášení méně akutních stavů je navíc možno i nadále využívat email: poruchy(at)tsmpr.cz.
 
 

Registrace k odběru info SMS

Neváhejte a registrujte se k odběru info SMS z Magistrátu Přerov:
http://www.prerov.eu/cs/magistrat/urad-on-line/registrace-k-odberu-sms.html

Vážení spoluobčané, dovolte, abychom vás informovali, že jsme připravili jednoduché, komplexní a pohodlné řešení, jak pro vás zajistit rozšíření informovanosti. Zajistili jsme pro vás rychlý systém zveřejňování důležitých informací ze života v našem městě . Od dnešního dne můžete využívat novou službu SMS InfoKanál městský rozhlas „do kapsy“.

Tato nová služba umožňuje zasílání důležitých informací z magistrátu na zaregistrovaná čísla vašich mobilních telefonů formou krátkých textových zpráv (SMS). Včasná informovanost občanů se již několikrát ukázala jako naprosto nezbytná zejména při krizové komunikaci v případě povodní, zhoršení stavu ovzduší apod. Tento systém je pro vás zcela zdarma, veškeré náklady hradí město.

Číst dál...
Přihlásit se k odběru tohoto kanálu RSS